Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. 1. 2023

Rezeda U Kopyta 2023 - Hobit

Letní tábor "Rezeda U Kopyta" se koná 29. 7. - 5. 8. 2023 v penzionu manželů Procházkových v Pavlíčkách na Kokořínsku. Maximální kapacita tábora je 18 dětí do 15 let, starší mohou jet jako praktikanti. Stará se o ně tým zkušených vedoucích včetně zdravotníka, dětem budeme jako vždy také sami vařit. Jezdeckou výuku (5 lekcí) vede přímo majitelka koní - Soňa Procházková. Celým týdnem se bude prolínat celotáborová hra na motivy oblíbené knihy J. R. R. Tolkiena - Hobit, aneb cesta tam a zase zpátky.

dsc_0227.jpg

Tábor uskuteční s obvyklým programem - dopoledne u koní a na koních, odpoledne tematické hry v areálu i v okolní přírodě, koupání v bazénu, zpívání s kytarou, výtvarné činnosti, noční bojovka. V úterý pojedeme na výlet.
 

Cena tábora: 4.900,- Kč za týden zahrnuje ubytování v penzionu ve 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, domácí stravu 5 x denně, pitný režim, materiál na výtvarné činnosti a celotáborovou hru, zpěvníček, odměny pro děti. Vedoucí pracují na našich táborech jako dobrovolníci bez nároku na finanční odměnu, tábor je dotován z rozpočtu obce Hudlice.

 

Cena nezahrnuje částku na jezdeckou výuku: doporučujeme 2.000,- Kč (5 hodin á 400,- Kč), platí se zvlášť dle skutečně využitých hodin, případné "neproježděné" peníze Vám budou po táboře vráceny. Děti pracují s koňmi celé dopoledne (čištění, sedlání, práce ze země, vodění, 1 hodinu z toho je vždy dítě v sedle). 

Náš tým:

Mgr. Kristýna Hulová, DiS. - hlavní vedoucí 
Mgr. Kateřina Bartošová - programová vedoucí a zdravotnice
Mgr. Gabriela Hrubá - vedoucí
Vojtěch Kopta - vedoucí
Ing. Alžběta Šmídová - vedoucí
Mgr. Radek Šmíd - vedoucí
 

a další dobrovolníci a praktikanti

Přihláška Rezeda U Kopyta 2023

Informace pro rodiče 2023

Doporučené vybavení 2023

Účastnický list 2023

Posudek o zdravotní způsobilosti